
Onze projecten

Dongen
Voor Foresco in Dongen hebben wij in de productiehallen een volledig pauze-signaleringssysteem geïnstalleerd. In een omgeving waar continu zware machines draaien, is het essentieel dat signalen luid en duidelijk doorkomen. Daarom hebben wij gekozen voor krachtige hoornluidsprekers, die met voldoende geluidsdruk het geluid van de machines overtreffen.
Bij het begin en einde van de pauzes, én bij de start en het einde van de werkdag, klinkt er een vriendelijk maar duidelijk alarmsignaal. Dit zorgt voor structuur op de werkvloer en voorkomt dat medewerkers onnodig later terugkeren van hun pauze.
Bij Foresco werken dagelijks 58 medewerkers. Uit onze berekening blijkt dat er gemiddeld 4 minuten uitloop per pauze per medewerker plaatsvindt. Met 3 pauzes per dag komt dit neer op aanzienlijke kosten door productiviteitsverlies:
Kosten voor de uitloop per dag: € 313,20
Kosten voor de uitloop per jaar (260 werkdagen): € 81.432,-
Met de investering in een pauze-belsysteem van +/- € 5.500,- is de terugverdientijd slechts 18 werkdagen.
Het pauze-signaleringssysteem bij Foresco bewijst dat een relatief kleine investering kan leiden tot een enorme besparing en hogere efficiëntie. Daarnaast zorgt het alarmsignaal voor rust en duidelijkheid in de organisatie, waardoor zowel medewerkers als management profiteren.


![Forescodp [126]](/assets/files/forescodp-126.0x480.jpg)



Internettuners zitten in vrijwel ieder project.. Hiermee is het mogelijk om kraakhelder radio te luisteren van vrijwel iedere radiozender ter wereld. Andere audiobronnen die gebruikt kunnen worden zijn bijvoorbeeld: FM/DAB+ radio’s, Spotify Connect en Bluetooth.
Met een omroepmicrofoon is het mogelijk om boodschappen om te roepen over de geluidsinstallatie.
Voorafgaand klinkt er een vriendelijke ding-dong. Dit geeft de boodschap extra attentiewaarde mee.
Sol 4 levert systemen om geautomatiseerde geluiden te spelen. Met een planning op basis van dag en tijd kunnen wij audio, met zowel spraak als een geluid afspelen. Ook handmatig starten van geluid is mogelijk. Bijvoorbeeld met een balie-bel.
Onze apparatuur beschikt over prioriteitsbepaling. Hierdoor is het mogelijk om de geluidsinstallatie automatisch uit te schakelen als de brandmeldinstallatie (BMI/BMC) ingeschakeld wordt, of de hele installatie uit te schakelen via een GBS.
Sol 4 Audio B.V.
Hoog-Harnasch 26
2635 DL Den Hoorn
Telefoon: 015-8896709
E-mail: info@sol4.nl
Cookieverklaring
Privacyverklaring
Wijzig jouw cookievoorkeuren
Website ontwerp en realisatie: SIER Creatie